Ataköy otomatik vites direksiyon dersi

atakoy_otomatik_vites_direksiyon_dersi

Direksiyon dersleri hiç bu kadar keyifli olmadı; ATAKÖY bölgesinde sürüş eğitmenlerimiz, kaliteli ve mükemmel özel direksiyon dersi hizmeti sunarak, kendinizden emin bir sürücü olma yolunda sizlere kılavuz olacak, bilgi ve becerilerini en üst seviyede sizlerle paylaşacaklardır. Kısa süre içerisinde trafik kurallarına riayet edecek, geliştirmiş olduğunuz sürücü tutumlarını ala bir şekilde sergileyecek, korkularınızı ve kaygılarınızı bir tarafa atmış, sınırlı bir özgüven içerisinde, sürüş becerilerinizi sergileyerek keyifli bir şekilde araç kullanacaksınız. İsteğinize göre otomatik vites ve manüel vitesli araçlarla direksiyon dersi hizmeti sunmaktayız.

 

Özel direksiyon dersleri kapsamında, ülkemiz genelinde, profesyonel sürüş geliştirme standartlarında, hizmet verme gayreti içerisinde olan, Temel Sürüş Becerileri Merkezi, otomatik vites direksiyon dersi Ataköy web sayfamıza hoş geldiniz,

 

Temel Sürüş Becerileri Merkezi  olarak, Ataköy semtinde sürücü adaylarına otomatik vitesli araçlarla özel sürüş dersleri sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Nitelikli ve profesyonel sürüş eğitmenlerimiz eşliğinde, Ataköy de, otomatik vitesli araçlarla özel direksiyon derslerini, geniş bir yelpazede siz sürücü adaylarına  sunmaya kararlıyız.

Sürücü adaylarımızın ihtiyaçlarına uygun, haftalık özel direksiyon dersleri, yoğun direksiyon dersleri programları ile Ataköy genelinde otomatik vites özel direksiyon dersi hizmeti icra etmekteyiz.

Ataköy de sürücü adaylarına,  MTSK özel direksiyon dersleri eğitim müfredatında bulunan profesyonel uygulamalar doğrultusunda, sertifikalı, haiz, pozitif ve güler yüzlü özel direksiyon hocalarımız tarafından, otomatik vitesli araçlarla özel direksiyon dersleri, birebir hizmetle verilmektedir.

Ataköy semtinde Sunmuş olduğumuz otomatik vites araçla özel direksiyon dersi hizmeti program içeriği, aday sürücülüğünüz süresince, güvenli ve yetkin bir sürücü olmanız için, profesyonelce hazırlanmıştır.

Ataköy otomatik vites özel direksiyon derslerinde sloganımız, “ATAKÖY DE HERKES İÇİN GÜVENLİ YOLLAR, DAHA GÜVENLİ GELECEK.

Otomatik vitesli araçlarımızla Ataköy de hizmetinizdeyiz. Usta direksiyon eğitmenlerimiz, tecrübe birikimlerini, profesyonelce sürücü adayları ile paylaşmak için buradalar.

Araba kullanmaya güvenli bir şekilde başlamak için, Ataköy de Otomatik vites özel direksiyon dersleri.

 

özel direksiyon dersi Araba kullanmak istiyorum; 

Araba kullanmak dikkatli olmayı ve bir çok organımızın uyum içerisinde, eşgüdümlü birlikteliğini gerektiren, dikkatsizlik ve uyumsuzluk durumunda ise yüksek risk içeren eylemler bütünüdür. Bu eylemler, sürüş deneyimi ile pekiştirilir ve kesinlikle unutulmaz. Ancak sürücünün yaşına bağlı olarak reflekslerin zayıflaması, sürüş dinamiğini de zayıflatır. Sürücüler trafik ortamı içerisinde sürüş eylemini gerçekleştirirken, ileri seviyede gözlem, tehlikeleri algılama, öngörme, karar verme vb gibi risk içeren sürüş olgularını doğal olarak uygular ve araçlarını bu olguların sonuçlarına göre konumlandırırlar. Pratik ve tecrübe gerektiren bir eylemdir. Dolayısı ile aday sürücülere , profesyonel eğitmenlerden pratiğe dayalı özel direksiyon dersleri alması önerilir.

özel direksiyon dersi Otomatik vites direksiyon dersi;

Acemi bir sürücü adayı otomatik vites özel direksiyon dersleri sayesinde, araca hareket verme, durma, aynalar ve kör nokta, manevralar, park etme, şerit değiştirme, yoğun trafikte, katılımlarda ve kavşaklarda hareket tarzı, hava ve yol durumuna göre araç kullanma, trafik akışı ve oto yolda hareket etme, solama, geçme, geçilme kuralları, takip mesafesi ve hız kuralları, virajlarda hareket tarzı, gece sürüş gibi temel sürüş becerilerini içeren becerileri kazanmış olur.

özel direksiyon dersi Peki neden otomatik vitesli bir araç tercih ediliyor, otomatik vites direksiyon derslerine neden ihtiyaç duyuluyor, bunun sebepleri nelerdir?

Yeni başlayan aday sürücülerin otomatik vites özel direksiyon dersi alma ve otomatik vitesli araç tercih etmesinin bir çok sebebi vardır.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriGeçmişten günümüze otomatik vitesli araçlar daima olmuştur. Geleneksellik içeren manüel vitesli araçların yerini alan otomatik vitesli araçlar, aday sürücülere kullanım kolaylığı sağlamakta, trafikte gördüğümüz araçların hemen hemen yarısı otomatik araç olarak kullanılmaktadır.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriKolay sürüş içermesi, trafik ortamında yeni başlayan ve trafik kaygıları olan aday sürücüler için farklı bir özgüven vermektedir.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriÖzel direksiyon dersleri, Manüel vitesli bir araçta kısmen zahmet gerektiren vites ve debriyaj kullanımı gibi senkronize beceri gerektiren fiziksel sürüş eylemlerini ortadan kaldırması, sürüşe daha çok odaklanmayı daha güvenli sürüş sergilemeyi sağlamaktadır.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDaha hızlı bir şekilde sürüş becerilerini kavrama ve uygulama durumu ön planda olduğu için külfet gerektiren direksiyon özel dersi maliyetini asgariye indirmektedir.

    

özel direksiyon dersi Otomatik vitesli araçla özel direksiyon derslerinde en önemli unsur Sürüş eğitmenidir.

Pratik ve tecrübeyle kazanılan eylemler bütünün anlık olarak aday sürücülere verilmesi mümkün değildir. Temel anlamda kazanılan becerilerin pratikle ileriye taşınması ve tecrübe edilmesi, sürüş eylemini daha net bir şekilde yapmanıza ön ayak olur. dolayısı ile sürüş eğitmeninin elinde sihirli bir değnek yoktur. Sadece haizlik, pozitiflik ve model alınan kişi olarak değerlendirilmelidir. sürüş eğitmeni, sürüş becerileri ve sürücü tutumları konusunda aday sürücülerin model alacağı kişidir. Sürüş eğitmenin pozitifliği, kaygılarınızı ortadan kaldıracak psikoljik eşiği atlamanıza yardımcı olacak, özgüven edinmenize yardımcı olacaktır.

özel direksiyon dersi Otomatik vites bir araçla özel direksiyon dersi almak;

Aday sürücüler için otomatik vites bir araçla özel direksiyon dersi almak, manüel vitesli bir araçla özel direksiyon dersi almaya nazaran, sürüş becerilerini geliştirme konusunda daha etkili bir yöntemdir.

özel direksiyon dersi Otomatik vitesli araçla özel direksiyon dersleri sayesinde sürücü adayları daha güvenli sürüş sergiler;

Otomatik vites özel direksiyon dersleri sayesinde, trafik ortamına daha çok odaklanarak, ileri seviyede bir gözlem ile diğer yol kullanıcılarının güvenliğini tehlikeye atmadan güvenli bir sürüş sergileyeceksiniz.

özel direksiyon dersi Otomatik vites özel direksiyon dersi ile güvendesiniz; 

Bilhassa bayan sürücü adayları için manüel vitesli bir araçla başlamak, vites ve debriyaj kullanımı gibi senkronize beceri gerektiren eylem nedeni ile oldukça sinir bozucu olabilir. Otomatik vites direksiyon dersleri sayesinde yeni başlayan aday sürücüler kendilerini daha güvende hissedecektir.

özel direksiyon dersi Otomatik vitesli araçla özel direksiyon dersi sürücü tutumlarımıza katkı sağlar;

Trafik kurallarına riayet etmek, araç kullanan sürücünün benimsemiş olduğu tutumlardan ibaredir. Güvenli ve savunmacı bir sürüş sergilemeniz, otomatik vitesli bir araçta fazlasıyla mümkündür. Otomatik vitesli araçla özel direksiyon dersi almak sürücü tutumlarınızı geliştirmenize, daha çok katkıda bulunacaktır.

özel direksiyon dersi Otomatik vites özel direksiyon dersi ile araba sürmenin güvenli yönlerini tecrübe edeceksiniz;

Otomatik vites özel direksiyon dersi ile yeni başlayan aday sürücüler, psikolojik bir eşikten atlayarak, araba kullanamama korku ve güvensizlik hislerini ortadan kaldırarak, araba sürmenin güvenli yönlerini tecrübe etmiş olur.

özel direksiyon dersi Otomatik vites özel direksiyon dersleri ile;

Otomatik vites özel direksiyon dersleri araç kullanırken anlık Tehlikeleri algılama, öngörme, karar verme ve uygulama refleksinizi net bir şekilde uygulamanızı sağlayacaktır.

özel direksiyon dersi Agresif sürüşten uzak olmak için otomatik vites özel direksiyon dersi;

Agresif sürüşten uzak olma, pozitif bir sürücü olmanın yöntemleri, profesyonel özel direksiyon hocalarından, temel anlamda uygulamalı olarak alacağınız otomatik vites özel direksiyon dersi ile mümkün olacaktır.

özel direksiyon dersi Otomatik vites özel direksiyon dersleri sayesinde kent trafiğinde kendinizi özgür hissedin;

Otomatik vites özel direksiyon dersleri sayesinde kendinizden emin bir şekilde, kent trafiğinde özgürce dolaşacaksınız.

özel direksiyon dersi Otomatik vites özel direksiyon dersi ile kullanmış oduğunuz aracın özelliklerini daha iyi kavramış olacaksınız;

Şehir trafiğinde sürücü adayları otomatik vites özel direksiyon dersi alarak, sahip olduğunuz aracın özelliklerini dinamiklerini daha detaylı bir şekilde öğrenecek, sürüş ergonomisi ve ekosürüş konusunda ileri seviyede bilgi sahibi olacaksınız.

özel direksiyon dersi Otomatik vites özel direksiyon dersleri ile sürücü sorumluluklarınız ön planda olacak;

Bir kaza anında yapılması gerekenleri, kaza mahallindeki kişisel sorumlulukları, otomatik vites özel direksiyon dersleri sayesinde edineceksiniz.

özel direksiyon dersi Otomatik vitesli bir araç ile özel direksiyon dersi almak manüel vitesli bir araçla özel direksiyon dersi almaktan daha kolaydır;

Aday sürücüler için otomatik vitesli bir araç, sürüş eyleminin, bedensel uygulamaları içerisinde bulunan vites değiştirme, debriyaj kullanımı gibi kısmen zahmet gerektiren eylemleri ortadan kaldırır. Odaklanma ve direksiyon hâkimiyeti konusunda size daha çok zaman bırakır. Uzun yolculuklarda ya da yoğun dur-kalk trafiğinin olduğu kısa şehir gezintilerinde sürüşünüzü daha konforlu ve güvenli kılar.

özel direksiyon dersi Aday sürücüler otomatik vitesli bir araç tercih edip güvende kalmak istiyorlar.

Sürücüler otomatik vitesli bir araç tercih edip güvende kalmak istiyorlar. Ancak otomatik vitesli bir arabayı, manüel vitesli bir araba ile mukayese ederek önemli farklılıklar olduğunu düşünüp bu tercihlerinden vazgeçebiliyorlar. Şunu bilmelisiniz ki otomatik vitesli arabalarda kullanılan pahalı ve kaliteli sistemler oldukça karmaşık olsa bile, sizi tehlikelerden uzak tutacak, trafik ortamında dikkat ve becerinizi artıracaktır!

 

özel direksiyon dersiOTOMATİK VİTES NEDİR?

özel direksiyon dersiOTOMATİK VİTES GENEL SÜRÜŞ ÖNERİLERİ.

özel direksiyon dersiOTOMATİK VİTESLİ BİR ARACI SAĞ AYAK YADA İKİ AYAK İLE KULLANMA.

özel direksiyon dersiOTOMATİK VİTESLİ ARAÇTA GÜVENLİK İÇİN “P” Mİ “N” Mİ (PARK-NÖTR).

özel direksiyon dersiOTOMATİK VİTES Mİ ? DÜZ (MANÜEL) VİTES Mİ?

özel direksiyon dersiOTOMATİK VİTES NASIL KULLANILIR.

özel direksiyon dersiOTOMATİK VİTES ÇEŞİTLERİ.

özel direksiyon dersiNEDEN OTOMATİK VİTES TERCİH ETMELİSİNİZ?

 

 

(TSBM’NİN), TEMEL SÜRÜŞ BECERİLERİ MERKEZİ SÜRÜŞ EĞİTMENLERİMİZİN, OTOMATİK VİTES ÖZEL DİREKSİYON DERSİ KONUSUNDA UYGULAMIŞ OLDUĞU DERS PROGRAMI, SIRASIYLA KISA BAŞLIKLAR ALTINDA BELİRTİLMİŞTİR.

 

direksiyon dersi, temel sürüş becerileriTemel Kontrol becerileri

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriSürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleri.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriVites değiştirme becerileri, teorik pratik uygulama.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDireksiyon hakimiyeti, direksiyon becerileri.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriSürüş koordinasyonu, hareket etme, uyum, eşgüdüm.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriFren kontrolü, acil durma, mesafe tahmini.

 

özel direksiyon dersi yol becerileriTemel yol becerileri

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriKarar verme, risk alıştırması, konsantrasyon becerileri.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriÇok yönlü kavşaklar, kavşaklarda öncelik, geçiş hakkı.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriTali yoldan ana yollara katılma, yoğun trafiğe adapte.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDönel kavşaklar.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriYaya geçitleri, Trafik lambaları.

 

direksiyon dersi, temel sürüş becerileriTemel trafik becerileri

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriTehlike algısı, defansif sürüş.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriAna yollar, çift yönlü ana yollar.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriŞehir içi sürüş, şehir trafiğine adapte.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriKademeli sürüş geliştirme, güvenli ve eko sürüş.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriSürüş eğitiminde kazanımların analizi, geribildirim.

 

direksiyon dersi, temel sürüş becerileriTemel manevra becerileri

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriGeri manevra, araçla düz bir çizgide geri gitme.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriSola manevra, sola yön değiştirme nasıl yapılır?

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriSağa manevra, sağa yön değiştirme nasıl yapılır?

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriBir yolda ters istikamete dönme, U dönüşü nasıl yapılır?

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriPark etme teknikleri, paralel park.

 

 

 

 

 

BAY VE BAYAN PROFESYONEL DİREKSİYON EĞİTMENLERİMİZLE, OTOMATİK VİTESLİ ARAÇLARIMIZLA, ATAKÖY BÖLGESİNDE, TEMEL SÜRÜŞ, GÜVENLİ VE DEFANSİF SÜRÜŞ EĞİTİMİ, OTOMATİK VİTES ÖZEL DİREKSİYON DERSİ HİZMETİ SUNMAKTAYIZ

otomatik_vites_direksiyon_dersi_atakoy

 

 

 

özel direksiyon dersiNeden özel direksiyon derslerinde Temel Sürüş Becerileri merkezi tercih ediliyor?

 

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriProfesyonel hocalarımız eşliğinde,  bire bir aday sürücü odaklı mükemmel ve kaliteli bir özel direksiyon dersi.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriKurumsal hizmet,  lokasyon kısıtlamasının olmaması, evinizden ve iş yerinizden alınma, istediğiniz lokasyonda
özel direksiyon  dersleri,

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriözel direksiyon dersleri pratik uygulamalar esnasında kilometre sınırının olmaması.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriAday sürücü indirimi, blok ders indirimi.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriYoğun ve haftalık özel direksiyon dersleri. Esnek özel direksiyon dersleri.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriPratik sürüş uygulaması içinde, teorik ağırlıklı derslerle zaman geçirme gibi bir kıstasın bulunmaması.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriTüm özel direksiyon derslerinin, Otoyol, ve şehir içi trafiğinde geçmesi, trafik sahnelerinin bire bir yaşanması ve sürüş becerilerinin uygulanma çokluğu.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriAday sürücüler için vb. gibi bir çok sebep.

 

özel direksiyon dersiAday sürücüyüm, sürücü belgemi yeni aldım, fakat almış olduğum sürüş eğitimim yetersiz diye düşünüyorsanız!

özel direksiyon dersi Sürücü belgeniz var ancak hiç sürüş deneyimi yaşamamış ya da arzu etseniz de bu fırsat size sunulmamış ise!

özel direksiyon dersi Geçmişte sürüş deneyiminiz olduğu halde, size yabancı gibi gözüken trafik ortamında, yaşamış olduğunuz olumsuzluklar nedeniyle, önünüzde bulunan psikolojik eşiği atlama cesaretini kendinizde bulamıyorsanız!

özel direksiyon dersi Bugüne kadar gereksinim duymadığınız, çevrenizdeki; eş, dost, akraba v.b gibi, araç kullanan kişiler vasıtasıyla ihtiyaçlarınızı giderdiğiniz halde, artık araba kullanmanın günlük hayatın bir parçası olduğunu düşünüyorsanız!

özel direksiyon dersi Başkalarına bağımlı olmadan hayatın daha kolay ve daha keyifli olmasını istiyorsanız!

özel direksiyon dersi Kariyerinizle alakalı yakalamış olduğunuz fırsat, araç kullanamama gibi basit bir durum sebebiyle elinizden uçup gidecek gibiyse!

özel direksiyon dersi Aday sürücüsünüz, yapamam, beceremem araba kullanamam gibi bir özgüven eksikliği durumunu kendiniz de görüyorsanız!

özel direksiyon dersiÖzel direksiyon derslerini gereksiz görmüyor, aksine sürücülük kariyeriniz için önemli bir aşama olduğunu düşünüyorsanız!

 

ÖYLEYSE DOĞRU YERDESİNİZ!

 

Temel Sürüş Becerileri Merkezi olarak; tecrübeli, pozitif ve haiz usta özel direksiyon hocaları eşliğinde, profesyonel, teknik ve keyifli, otomatik vites özel direksiyon dersi yöntemleriyle, sürüş becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacağız. Mükemmel ve kaliteli bir otomatik vites özel direksiyon dersi hizmeti sunmak için buradayız.

özel direksiyon dersiÖZEL DİREKSİYON DERSİ ÜCRETLERİMİZ LOKASYONLARA VE OTOMATİK & MANÜEL TERCİHİNİZE GÖRE DEĞİŞİKLİK ARZ ETMEKTEDİR


ucuz direksiyon dersi
ÖZEL DİREKSİYON DERSİ FİYATLARIMIZ;

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleri60 DAKİKALIK BİR EĞİTİM ## TL

 

TELEFONLA İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

 


özel direksiyon dersi süresi
BİR SEANS 2  ÖZEL DİREKSİYON DERS SAATİ UYGULAMSINDAN OLUŞUR

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleri60DK+60DK=120DK

 


özel direksiyon dersi hakkında

OTOMATİK VİTES ÖZEL DİREKSİYON DERSİ HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY. SIKÇA SORULAN SORULAR. SÜRESİ, ZAMANI, UYGULAMA ŞEKLİ. KORKULARINIZ, ÇEKİNCELERİNİZ, AKLINIZDAKİ SORU İŞARETLERİ.

 

 

özel direksiyon dersiHarcanan zaman + emek + yakıt + araç deformasyonu + vergi + iletişim giderleri + servis ve kasko = ÖZEL DİREKSİYON DERSİ.

özel direksiyon dersiÖğrenmek algılamak kişiden kişiye değişmektedir. Kimi sürücü adayları, kısa sürede sürüş becerileri konusunda belirli bir konuma gelirken, bazı sürücü adayları  öğrencilerimiz için bu süre daha da uzamaktadır. “8-10 saat gibi kısa bir sürede sürüş becerilerinin gelişmesi mümkün değildir. Bu ticari bir söylemdir” Ayrıca direksiyon derslerinizin teoriden ziyade pratik sürüş uygulamaları ile geçmesi gerekir. Trafik ortamı içerisinde aday sürürcünün edindiği bütün davranış modelleri, kalıcı bir tecrübedir. Psikomotor becerileri geliştirme olarak adlandırılan bu sistem sayesinde edinilen tecrübeler kalıcı bir hal alır,
sık yapılan sürüş pratikleriyle daha da gelişir.

özel direksiyon dersiÖzel direksiyon eğitmeni elbette vermiş olduğu sürüş eğitiminin bedelini alacaktır. Neticede bu işi yapmakta ve bu işten kazanç sağlamaktadır. Belirlenen fiyatlar altına inmek, dürüstlük ötesine geçmek demektir. Bahsedilen eğitim kriterleri dâhilinde cüz-i miktarda olan kazancı artırmak için zamana oynamak, pratikten çok teori ile zaman geçirmek. TEMEL SÜRÜŞ BECERİLERİ MERKEZİ eğitmenlerinin etik ve profesyonellik değerlerine kesinlikle uymaz.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriNEDEN DİREKSİYON DERSİ?

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDİREKSİYON DERSİ ALMANIN FAYDALARI.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDİREKSİYON DERSİ KAZANIMLARI.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDİREKSİYON DERSİ UYGULAMA PROGRAMI.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDİREKSİYON DERSİ HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriBEYLER EŞLERİNE SÜRÜŞ KONUSUNDA NASIL YARDIMCI OLABİLİR!

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDİREKSİYON DERSİ SEANS ÜCRETLERİ.

18 Ara, 2018

Direksiyon dersi, sürüş güvenliği, yolcu güvenliği

Yolcu Güvenliği  Karayolunda ve bir otomobil içinde yolculuk genellikle keyifli bir zaman dilimidir. Pek çoğumuz yolculuk etmeyi, gezmeyi çok severiz. Böyle bir yolculuğun güven içinde devam etmesi öncelikle sürücünün sorumluluğundadır. Ancak, aynı araçtaki yolculara düşen bazı sorumluluklar da vardır. Bunlar sürücünün işini kolaylaştırır ve güvenliği arttırır.  Her yıl kazalarda emniyet...

Direksiyon dersi, sürüş güvenliği, yolu paylaşma

Türkiye karayollarını kullanan araç ve motosiklet, bisiklet sürücüleri ya da yayaların yolu başkalarıyla paylaşma sorumluluğu vardır. Yolu kullanan diğer kişilerin ihtiyaçlarına saygı göstererek yollarımızın herkes için daha güvenli olmasına yardımcı olabilirsiniz. Yolu kullanan kişiler olarak başkalarını düşünmemiz ve hepimizin hata yapabileceğini bilmemiz gerekir. Birinin sizi ürküten ya da rahatsız eden...

Direksiyon dersi, sürüş güvenliği, yolu taramak

Gördüğünüz ve Göremediğiniz Tehlikeler İçin Yolu Taramak İleri Sürüş Tekniklerinde yaygın olan tarama, önünüzdeki yola bakma yöntemidir. Basit olarak tarama, sürekli olarak bir tehlike durumunu aramak suretiyle, önünüzdeki yolu bütün olarak gözlerinizle incelemeniz anlamına gelir. Gözleriniz tek bir alana odaklanmamalıdır. Yakınınızda olan ve görebildiğiniz şeylerden, en uzak noktadakilere (çapraz görüş)...

Direksiyon dersi, Düşük Riskte Araç Kullanma,Yol Pozisyonu

Sürüş esnasında tüm sürücüler ve diğer yol kullanıcıları için aracın doğru konumlandırılması hayati önem arz etmektedir. Araç konumlandırma, gereklilik durumunda şerit değiştirme, yol verme, yolun genişlik ya da darlık pozisyonuna göre içe ya da dışa açılma, manevra yapılacak yöne yaklaşma, hızı azaltma, hızlanma, takip mesafesini koruma, gerekirse durma vb. gibi...

İstanbul özel direksiyon dersi

İstanbul özel direksiyon dersi

Temel Sürüş Becerileri Merkezi olarak yeni başlayan ve sürüş becerilerini geliştirmek isteyen sürücülere hizmet vermekteyiz. Bay ve bayan profesyonel sürüş eğitmenlerimiz sürüşle alakalı psikolojik eşiği atlamanıza en kısa sürede yardımcı olacaktır. Kısa sürede sağlam bir öz güven ile trafik içerisinde yerinizi alacak, keyifli ve güvenli sürüş sergileyerek, temel ve defansif anlamda edinmiş olduğunuz olumlu sürücü tutumlarını bir örnek sürücü olarak...
02 Kas, 2018 kategori: MAKALELER, ÖZEL DİREKSİYON DERSİ
Şişli otomatik vites direksiyon dersi-TSBM

Şişli otomatik vites direksiyon dersi-TSBM

Özel direksiyon derslerinde, otomatik vitesli bir araçla ders ya da manüel vitesli bir araçla ders olsun, tüm seçenekleri analiz ederek, doğru karar vermeniz açısından, ustaca hazırlanmış ve tatmin edici farklı sürüş eğitim programlarıyla, ŞİŞLİ bölgesinde otomatik vites özel direksiyon dersi hizmeti sunuyoruz. Temel Sürüş Becerileri Merkezi olarak, tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaya...
Kartal otomatik vites direksiyon dersi-TSBM

Kartal otomatik vites direksiyon dersi-TSBM

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak iki pedallı, yani otomatik vitesli bir araçla ders alma imkanı kurumuzda mevcuttur. Otomatik vitesli bir araçla direksiyon dersi alma talebiniz ile birlikte, sürüş eğitmenlerimiz size en kısa zamanda bir sürüş dersi programı dahilinde, kademeli olarak tecrübe etmeniz gereken bütün otomatik araç sürüş becerilerini tatbik etme olanağı sağlayacak,...
17 Oca, 2015 kategori: MAKALELER
Özel direksiyon dersi

Özel direksiyon dersi

Temel sürüş becerileri merkezi olarak özel direksiyon dersleriyle; Yeni sürücülere öğrenme sürecinde, usta direksiyon eğitmenlerimiz eşliğinde, etkili direksiyon eğitimi yöntem-leriyle, daha fazla sürüş deneyimi kazanmalarına, sürüş becerileri edinmelerine ve daha güvenli sürücüler haline gelmelerine yar-dımcı olmayı amaçlamaktayız. Direksiyon dersleri sayesinde; Güvenli araç kullanma beceri-lerinin yanı sıra, trafik kurallarına ilişkin pratik bilgilerde edineceksiniz. Trafik kuralları karayollarında trafik akışının güvenli ve hızlı olmasının temelini...
Direksiyon dersi Bakırköy otomatik vites

Direksiyon dersi Bakırköy otomatik vites

Sürücü belgenizi yeni almış, tecrübesiz bir sürücü ya da yakın çevrenizde araç kullanan kişileri model alarak kendinize göre bir sürüş modeli geliştirmiş bir sürücü olabilirsiniz. Ancak sürücü belgenizi almanıza aracı olan eğitim kurumunun vermiş olduğu sürücü eğitiminin yeterliliği konusu, model almış olduğunuz kişilerin sürüş becerileri ve sürücü tutumları konusunda ne derece doğru ya da olumlu...

DİREKSİYON DERSİ TV ARAMA

DİREKSİYON DERSİ TV PANO

 • direksiyon dersleri
 • özel direksiyon dersleri
 • bayan hocadan direksiyon dersleri
 • otomatik vites direksiyon dersleri
 • direksiyon kursu istanbul

SÜRÜŞ DERSİ GENEL

 • trafik bilgisi dersler

 • cevre bilgisi ders notları

 • temel ilkyardım bilgisi

 • temel motor bilgisi

 • direksiyon dersi, güvenli sürüş ipuçları

 • baya sürücüler için kişisel güvenlik

 • hayat kurtaran trafik kuralları

 • kaza yerinde ilk yardım uygulaması kaza anaında alınması gereken tedbirler

 • trafikte tehlike algısı

 • sürüş sitresi agresif sürüş olumlu sürücü

 • direksiyon dersi, sürüş ergonomisi

 • ecodrive ekonomik sürüs ipuclari

 • bayan direksiyon eğitmeni bayan direksiyon hocası

 • direksiyon dersi tv

 • motorlu taşıtlar sürücü adayı sınavları

 • güncel trafik cezaları

DİREKSİYON DERSİ TV VİDEOLAR

DİREKSİYON DERSİ HİZMET BÖLG.

İSTANBUL

ADANA

KAYSERİ

EDİRNE

AYDIN

ANKARA

İZMİT

KONYA

SAKARYA

MUĞLA

İZMİR

MERSİN

MALATYA

TOKAT

GAZİANTEP

BURSA

ESKİŞEHİR

BALIKESİR

SİVAS

KIRIKKALE

ANTALYA

SAMSUN

TEKİRDAĞ

TRABZON

YOZGAT

TSBM’ de EĞİTMEN OLMAK