0

Avrupa yakası otomatik vites direksiyon dersi-TSBM

Avrupa yakası otomatik vites direksiyon dersi-TSBM

Günümüzde, araç kasko ve sigorta maliyetleri, sürücülerin dikkat, tutum ve becerileri boyutuyla değerlendirilmektedir. Kazaya karışmama, olumsuz sürücü tutumları içerisinde bulunmama, maliyet yönünden bir avantaj. Belirtilen durum sadece madde açısından geçerli olanı. Trafik ortamı içerisinde asıl gerçek diğer yol kullanıcılarının can güvenliği. Sürücülerin dikkatli olması, idaresindeki aracı güvenli bir şekilde kullanması, bu olumsuzlukları ortadan kaldıracak niteliktedir. Kurumumuz hem savunmacı hem de güvenli sürüş programlarıyla kendinden emin ve güvenli sürücüler yetiştirmektedir. AVRUPA YAKASI bölgesinde otomatik ve manüel vitesli araçlarımızla özel direksiyon dersi almak ister misiniz? Sürüşün güvenli yönlerini temel sürüş becerileri merkezi eğitmenleriyle tecrübe edin.

 

Özel direksiyon dersleri kapsamında, ülkemiz genelinde, profesyonel sürüş geliştirme standartlarında, hizmet verme gayreti içerisinde olan, Temel Sürüş Becerileri Merkezi, otomatik vites direksiyon dersi Avrupa yakası web sayfamıza hoş geldiniz,

 

Temel Sürüş Becerileri Merkezi  olarak, Avrupa yakası bölgesinde otomatik vites sürüş dersleri sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Nitelikli ve profesyonel sürüş eğitmenlerimiz eşliğinde, Avrupa yakasın da, otomatik vites direksiyon derslerini geniş bir yelpazede sizlere sunmaya kararlıyız.

Sizin ihtiyaçlarınıza uygun, haftalık sürüş dersleri, yoğun sürüş dersleri programları ile Avrupa yakası genelinde otomatik vites direksiyon dersi hizmeti vermekteyiz.

Avrupa yakası Özel direksiyon dersleri muhteviyatında bulunan, otomatik vites direksiyon dersleri, sertifikalı, haiz, pozitif ve güler yüzlü direksiyon hocalarımız tarafından bire bir hizmetle verilmektedir.

Avrupa yakası bölgesinde Sunmuş olduğumuz otomatik vites direksiyon dersi hizmeti program içeriği, güvenli ve yetkin bir sürücü olmanız için, profesyonelce hazırlanmıştır.

Avrupa yakası otomatik vites direksiyon derslerinde sloganımız, “AVRUPA YAKASINDA HERKES İÇİN GÜVENLİ YOLLAR, DAHA GÜVENLİ GELECEK.

Otomatik vitesli araçlarımızla Avrupa yakasın da hizmetinizdeyiz. Usta direksiyon eğitmenlerimiz, tecrübe birikimlerini, profesyonelce sizlerle paylaşmak için buradalar.

Araba kullanmaya güvenli bir şekilde başlamak için, Avrupa yakasın da Otomatik vites direksiyon dersleri.

 

özel direksiyon dersi Araba kullanmak istiyorum; 

Araba kullanmak dikkatli olmayı ve bir çok organımızın uyum içerisinde, eşgüdümlü birlikteliğini gerektiren, dikkatsizlik ve uyumsuzluk durumunda ise yüksek risk içeren eylemler bütünüdür. Bu eylemler, sürüş deneyimi ile pekiştirilir ve kesinlikle unutulmaz. Ancak sürücünün yaşına bağlı olarak reflekslerin zayıflaması, sürüş dinamiğini de zayıflatır. Sürücüler trafik ortamı içerisinde sürüş eylemini gerçekleştirirken, ileri seviyede gözlem, tehlikeleri algılama, öngörme, karar verme vb gibi risk içeren sürüş olgularını doğal olarak uygular ve araçlarını bu olguların sonuçlarına göre konumlandırırlar. Pratik ve tecrübe gerektiren bir eylemdir. Dolayısı ile profesyonel eğitmenlerden pratiğe dayalı direksiyon dersleri almanız önerilir.

özel direksiyon dersi Otomatik vites direksiyon dersi;

Acemi bir sürücü adayı otomatik vites direksiyon dersleri sayesinde, araca hareket verme, durma, aynalar ve kör nokta, manevralar, park etme, şerit değiştirme, yoğun trafikte, katılımlarda ve kavşaklarda hareket tarzı, hava ve yol durumuna göre araç kullanma, trafik akışı ve oto yolda hareket etme, solama, geçme, geçilme kuralları, takip mesafesi ve hız kuralları, virajlarda hareket tarzı, gece sürüş gibi temel sürüş becerilerini içeren becerileri kazanmış olur.

özel direksiyon dersi Peki neden otomatik vitesli bir araç tercih ediliyor, otomatik vites direksiyon derslerine neden ihtiyaç duyuluyor, bunun sebepleri nelerdir?

 

Yeni başlayan sürücülerin otomatik vites direksiyon dersi alma ve otomatik vitesli araç tercih etmesinin bir çok sebebi vardır.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriGeçmişten günümüze otomatik vitesli araçlar daima olmuştur. Geleneksellik içeren manüel vitesli araçların yerini alan otomatik vitesli araçlar, sürücülere kullanım kolaylığı sağlamakta, trafikte gördüğümüz araçların hemen hemen yarısı otomatik araç olarak kullanılmaktadır.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriKolay sürüş içermesi, trafik ortamında yeni başlayan ve trafik kaygıları olan sürücüler için farklı bir özgüven vermektedir.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriManüel vitesli bir araçta kısmen zahmet gerektiren vites ve debriyaj kullanımı gibi senkronize beceri gerektiren fiziksel sürüş eylemlerini ortadan kaldırması, sürüşe daha çok odaklanmayı daha güvenli sürüş sergilemeyi sağlamaktadır.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDaha hızlı bir şekilde sürüş becerilerini kavrama ve uygulama durumu ön planda olduğu için külfet gerektiren direksiyon dersi maliyetini asgariye indirmektedir.

    

özel direksiyon dersi Otomatik vites direksiyon derslerinde en önemli unsur Sürüş eğitmenidir.

Pratik ve tecrübeyle kazanılan eylemler bütünün anlık olarak kişilere verilmesi mümkün değildir. Temel anlamda kazanılan becerilerin pratikle ileriye taşınması ve tecrübe edilmesi, eylemi daha net bir şekilde yapmanıza ön ayak olur. dolayısı ile sürüş eğitmeninin elinde sihirli bir değnek yoktur. Sadece haizlik, pozitiflik ve model alınan kişi olarak değerlendirilmelidir. Sürüş becerileri ve sürücü tutumları konusunda model alacağınız kişidir. Sürüş eğitmenin pozitifliği, kaygılarınızı ortadan kaldıracak psikoljik eşiği atlamanıza yardımcı olacak, özgüven edinmenize yardımcı olacaktır.

özel direksiyon dersi Otomatik vites bir araçla direksiyon dersi almak;

Otomatik vites bir araçla direksiyon dersi almak, manüel vitesli bir araçla direksiyon dersi almaya nazaran, sürüş becerilerinizi geliştirme konusunda daha etkili bir yöntemdir.

özel direksiyon dersi Otomatik vites direksiyon dersleri sayesinde güvenli sürüş sergilersiniz;

Otomatik vites direksiyon dersleri sayesinde, trafik ortamına daha çok odaklanarak, ileri seviyede bir gözlem ile diğer yol kullanıcılarının güvenliğini tehlikeye atmadan güvenli bir sürüş sergileyeceksiniz.

özel direksiyon dersi Otomatik vites direksiyon dersi ile güvendesiniz; 

Bilhassa bayanlar için manüel vitesli bir araçla başlamak, vites ve debriyaj kullanımı gibi senkronize beceri gerektiren eylem nedeni ile oldukça sinir bozucu olabilir. Otomatik vites direksiyon dersleri sayesinde yeni başlayan sürücüler kendilerini daha güvende hissedecektir.

özel direksiyon dersi Otomatik vitesli araçla direksiyon dersi sürücü tutumlarımıza katkı sağlar;

Trafik kurallarına riayet etmek, araç kullanan sürücünün benimsemiş olduğu tutumlardan ibaredir. Güvenli ve savunmacı bir sürüş sergilemeniz, otomatik vitesli bir araçta fazlasıyla mümkündür. Otomatik vitesli araçla direksiyon dersi almak sürücü tutumlarınızı geliştirmenize, daha çok katkıda bulunacaktır.

özel direksiyon dersi Otomatik vites direksiyon dersi ile araba sürmenin güvenli yönlerini tecrübe edeceksiniz;

Otomatik vites direksiyon dersi ile yeni başlayan sürücüler, psikolojik bir eşikten atlayarak, araba kullanamama güvensizliğini ortadan kaldırır, araba sürmenin güvenli yönlerini tecrübe etmiş olur.

özel direksiyon dersi Otomatik vites direksiyon dersleri ile;

Otomatik vites direksiyon dersleri araç kullanırken anlık Tehlikeleri algılama, öngörme, karar verme ve uygulama refleksinizi net bir şekilde uygulamanızı sağlayacaktır.

özel direksiyon dersi Agresif sürüşten uzak olmak için otomatik vites direksiyon dersi;

Agresif sürüşten uzak olma, pozitif bir sürücü olmanın yöntemleri, profesyonel direksiyon hocalarından, temel anlamda uygulamalı olarak alacağınız otomatik vites direksiyon dersi ile mümkün olacaktır.

özel direksiyon dersi Otomatik vites direksiyon dersleri sayesinde kent trafiğinde kendinizi özgür hissedin;

Otomatik vites direksiyon dersleri sayesinde kendinizden emin bir şekilde, kent trafiğinde özgürce dolaşacaksınız.

özel direksiyon dersi Otomatik vites direksiyon dersi ile kullanmış oduğunuz aracın özelliklerini daha iyi kavramış olacaksınız;

Şehir trafiğinde otomatik vites direksiyon dersi alarak, sahip olduğunuz aracın özelliklerini dinamiklerini daha detaylı bir şekilde öğrenecek, sürüş ergonomisi ve ekosürüş konusunda ileri seviyede bilgi sahibi olacaksınız.

özel direksiyon dersi Otomatik vites direksiyon dersleri ile sürücü sorumluluklarınız ön planda olacak;

Bir kaza anında yapılması gerekenleri, kaza mahallindeki kişisel sorumlulukları, otomatik vites direksiyon dersleri sayesinde edineceksiniz.

özel direksiyon dersi Otomatik vitesli bir araç ile ders almak manüel vitesli bir araçla ders almaktan daha kolaydır;

Otomatik vitesli bir araç, sürüş eyleminin, bedensel uygulamaları içerisinde bulunan vites değiştirme, debriyaj kullanımı gibi kısmen zahmet gerektiren eylemleri ortadan kaldırır. Odaklanma ve direksiyon hâkimiyeti konusunda size daha çok zaman bırakır. Uzun yolculuklarda ya da yoğun dur-kalk trafiğinin olduğu kısa şehir gezintilerinde sürüşünüzü daha konforlu ve güvenli kılar.

özel direksiyon dersi Sürücüler otomatik vitesli bir araç tercih edip güvende kalmak istiyorlar.

Sürücüler otomatik vitesli bir araç tercih edip güvende kalmak istiyorlar. Ancak otomatik vitesli bir arabayı, manüel vitesli bir araba ile mukayese ederek önemli farklılıklar olduğunu düşünüp bu tercihlerinden vazgeçebiliyorlar. Şunu bilmelisiniz ki otomatik vitesli arabalarda kullanılan pahalı ve kaliteli sistemler oldukça karmaşık olsa bile, sizi tehlikelerden uzak tutacak, trafik ortamında dikkat ve becerinizi artıracaktır!

 

özel direksiyon dersiOTOMATİK VİTES NEDİR?

özel direksiyon dersiOTOMATİK VİTES GENEL SÜRÜŞ ÖNERİLERİ.

özel direksiyon dersiOTOMATİK VİTESLİ BİR ARACI SAĞ AYAK YADA İKİ AYAK İLE KULLANMA.

özel direksiyon dersiOTOMATİK VİTESLİ ARAÇTA GÜVENLİK İÇİN “P” Mİ “N” Mİ (PARK-NÖTR).

özel direksiyon dersiOTOMATİK VİTES Mİ ? DÜZ (MANÜEL) VİTES Mİ?

özel direksiyon dersiOTOMATİK VİTES NASIL KULLANILIR.

özel direksiyon dersiOTOMATİK VİTES ÇEŞİTLERİ.

özel direksiyon dersiNEDEN OTOMATİK VİTES TERCİH ETMELİSİNİZ?

 

 

(TSBM’NİN), TEMEL SÜRÜŞ BECERİLERİ MERKEZİ SÜRÜŞ EĞİTMENLERİMİZİN, OTOMATİK VİTES DİREKSİYON DERSİ KONUSUNDA UYGULAMIŞ OLDUĞU DERS PROGRAMI, SIRASIYLA KISA BAŞLIKLAR ALTINDA BELİRTİLMİŞTİR.

 

direksiyon dersi, temel sürüş becerileriTemel Kontrol becerileri

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriSürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleri.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriVites değiştirme becerileri, teorik pratik uygulama.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDireksiyon hakimiyeti, direksiyon becerileri.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriSürüş koordinasyonu, hareket etme, uyum, eşgüdüm.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriFren kontrolü, acil durma, mesafe tahmini.

 

özel direksiyon dersi yol becerileriTemel yol becerileri

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriKarar verme, risk alıştırması, konsantrasyon becerileri.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriÇok yönlü kavşaklar, kavşaklarda öncelik, geçiş hakkı.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriTali yoldan ana yollara katılma, yoğun trafiğe adapte.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDönel kavşaklar.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriYaya geçitleri, Trafik lambaları.

 

direksiyon dersi, temel sürüş becerileriTemel trafik becerileri

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriTehlike algısı, defansif sürüş.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriAna yollar, çift yönlü ana yollar.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriŞehir içi sürüş, şehir trafiğine adapte.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriKademeli sürüş geliştirme, güvenli ve eko sürüş.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriSürüş eğitiminde kazanımların analizi, geribildirim.

 

direksiyon dersi, temel sürüş becerileriTemel manevra becerileri

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriGeri manevra, araçla düz bir çizgide geri gitme.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriSola manevra, sola yön değiştirme nasıl yapılır?

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriSağa manevra, sağa yön değiştirme nasıl yapılır?

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriBir yolda ters istikamete dönme, U dönüşü nasıl yapılır?

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriPark etme teknikleri, paralel park.

 

 

 

 

 

BAY VE BAYAN PROFESYONEL DİREKSİYON EĞİTMENLERİMİZLE, OTOMATİK VİTESLİ ARAÇLARIMIZLA, AVRUPA YAKASI BÖLGESİNDE, TEMEL SÜRÜŞ, GÜVENLİ VE DEFANSİF SÜRÜŞ EĞİTİMİ, OTOMATİK VİTES DİREKSİYON DERSİ HİZMETİ SUNMAKTAYIZ

otomatik_vites_direksiyon_dersi_avrupa_yakasi

 

 

özel direksiyon dersiNeden Temel Sürüş Becerileri merkezi tercih ediliyor?

 

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriProfesyonel hocalarımız eşliğinde,  bire bir öğrenci odaklı mükemmel ve kaliteli bir eğitim.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriKurumsal hizmet,  lokasyon kısıtlamasının olmaması, evinizden ve iş yerinizden alınma, istediğiniz lokasyonda direksiyon dersleri,

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDireksiyon dersi pratik uygulama esnasında kilometre sınırının olmaması.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriÖğrenci indirimi, Blok ders indirimi.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriYoğun ve haftalık Sürüş dersleri. Esnek sürüş dersleri.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriPratik sürüş uygulaması içinde, teorik ağırlıklı derslerle zaman geçirme gibi bir kıstasın bulunmaması.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriTüm direksiyon derslerinin, Otoyol, ve şehir içi trafiğinde geçmesi, trafik sahnelerinin bire bir yaşanması ve sürüş becerilerinin uygulanma çokluğu.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriVb. gibi bir çok sebep.

  

özel direksiyon dersi Sürücü belgemi yeni aldım, fakat almış olduğum sürüş eğitimim yetersiz diye düşünüyorsanız!

özel direksiyon dersi Sürücü belgeniz var ancak hiç sürüş deneyimi yaşamamış ya da arzu etseniz de bu fırsat size sunulmamış ise!

özel direksiyon dersi Geçmişte sürüş deneyiminiz olduğu halde, size yabancı gibi gözüken trafik ortamında, yaşamış olduğunuz olumsuzluklar nedeniyle, önünüzde bulunan psikolojik eşiği atlama cesaretini kendinizde bulamıyorsanız!

özel direksiyon dersi Bugüne kadar gereksinim duymadığınız, çevrenizdeki; eş, dost, akraba v.b gibi, araç kullanan kişiler vasıtasıyla ihtiyaçlarınızı giderdiğiniz halde, artık araba kullanmanın günlük hayatın bir parçası olduğunu düşünüyorsanız!

özel direksiyon dersi Başkalarına bağımlı olmadan hayatın daha kolay ve daha keyifli olmasını istiyorsanız!

özel direksiyon dersi Kariyerinizle alakalı yakalamış olduğunuz fırsat, araç kullanamama gibi basit bir durum sebebiyle elinizden uçup gidecek gibiyse!

özel direksiyon dersi Yapamam, beceremem araba kullanamam gibi bir öz güven eksikliği durumunu kendiniz de görüyorsanız!

özel direksiyon dersi Direksiyon derslerini gereksiz görmüyor, aksine sürücülük kariyeriniz için önemli bir aşama olduğunu düşünüyorsanız!

 

ÖYLEYSE DOĞRU YERDESİNİZ!

 

Temel Sürüş Becerileri Merkezi olarak; tecrübeli, pozitif ve haiz usta direksiyon hocaları eşliğinde, profesyonel, teknik ve keyifli, otomatik vites direksiyon dersi yöntemleriyle, sürüş becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacağız. Mükemmel ve kaliteli bir otomatik vites direksiyon dersi hizmeti sunmak için buradayız.

 

özel direksiyon dersiDİREKSİYON DERSİ ÜCRETLERİMİZ LOKASYONLARA VE OTOMATİK & MANÜEL TERCİHİNİZE GÖRE DEĞİŞİKLİK ARZ ETMEKTEDİR


ucuz direksiyon dersi
DİREKSİYON DERSİ FİYATLARIMIZ;

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleri60 DAKİKALIK BİR EĞİTİM ## TL

 

TELEFONLA İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

 


özel direksiyon dersi süresi
BİR SEANS 2 DİREKSİYON DERS SAATİ UYGULAMSINDAN OLUŞUR

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleri60DK+60DK=120DK

  


özel direksiyon dersi hakkında

OTOMATİK VİTES DİREKSİYON DERSİ HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY. SIKÇA SORULAN SORULAR. SÜRESİ, ZAMANI, UYGULAMA ŞEKLİ. KORKULARINIZ, ÇEKİNCELERİNİZ, AKLINIZDAKİ SORU İŞARETLERİ.

 

 

 

özel direksiyon dersiHarcanan zaman + emek + yakıt + araç deformasyonu + vergi + iletişim giderleri + servis ve kasko = ÖZEL DİREKSİYON DERSİ.

 

özel direksiyon dersiÖğrenmek algılamak kişiden kişiye değişmektedir. Kimi öğrencilerimiz kısa sürede sürüş becerileri konusunda belirli bir konuma gelirken, kimi öğrencilerimiz için bu süre daha da uzamaktadır. “8-10 saat gibi kısa bir sürede sürüş becerilerinin gelişmesi mümkün değildir. Bu ticari bir söylemdir” Ayrıca direksiyon derslerinizin teoriden ziyade pratik sürüş uygulamaları ile geçmesi gerekir. Trafik ortamı içerisinde öğrencinin edindiği bütün davranış modelleri kendisi için kalıcı bir tecrübedir. Psikomotor becerileri geliştirme olarak adlandırılan bu sistem sayesinde edinilen tecrübeler kalıcı bir hal alır, sürüş pratikleriyle daha da gelişir.

 

özel direksiyon dersiÖzel direksiyon eğitmeni elbette vermiş olduğu sürüş eğitiminin bedelini alacaktır. Neticede bu işi yapmakta ve bu işten kazanç sağlamaktadır. Belirlenen fiyatlar altına inmek, dürüstlük ötesine geçmek demektir. Bahsedilen eğitim kriterleri dâhilinde cüz-i miktarda olan kazancı artırmak için zamana oynamak, pratikten çok teori ile zaman geçirmek. TEMEL SÜRÜŞ BECERİLERİ MERKEZİ eğitmenlerinin etik ve profesyonellik değerlerine kesinlikle uymaz.

 

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriNEDEN DİREKSİYON DERSİ?

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDİREKSİYON DERSİ ALMANIN FAYDALARI.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDİREKSİYON DERSİ KAZANIMLARI.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDİREKSİYON DERSİ UYGULAMA PROGRAMI.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriKAZALARI ÖNLEMEDE DİREKSİYON DERSLERİNİN ÖNEMİ.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDİREKSİYON DERSİ HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ.

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriBEYLER EŞLERİNE SÜRÜŞ KONUSUNDA NASIL YARDIMCI OLABİLİR!

direksiyon dersi sürüşe hazırlık, araca hareket verme yöntemleriDİREKSİYON DERSİ SEANS ÜCRETLERİ.

03 Şub, 2015 kategori: OTOMATİK VİTES DİREKSİYON DERSLERİ

DİREKSİYON DERSİ YORUMLARI..

 • direksiyon eğitimini facebook paylaş
 • direksiyon dersini twitter paylaş
 • özel direksiyon dersi paylaş

YORUM YAPIN..

 • *
 • *
 • *

Sürüş seviyem; Deneyimsiz

TYRO Latince acemi anlamına gelmektedir. Tyro plus direksiyon dersi ile daha önce hiç sürüş deneyimi olmayan öğrenciler hedeflenir. Bu nedenle kendilerine bütün temel sürüş becerilerinin öğretilmesi gerekir. Tyro plus direksiyon eğitimi, usta sürücü eğitmeni ekseninde, birebir öğrenci odaklı 7 gün 35 saatlik bir eğitimden oluşmaktadır. Bu gurupta olup, direksiyon dersi...

Sürüş seviyem; Çok az sürüş deneyimi olmuş acemi

Bu direksiyon eğitimi, sürüş kariyerlerine başlamaya hazır olan TYRO (acemi) öğrencilere yöneliktir. Bu öğrenciler temel sürüş becerilerini öğrenmeye ve algılamaya henüz başlamış ve sözgelimi bir öğretmen ya da aile bireyi ile direksiyon hakimiyeti, debriyaj kavrama pozisyonu , fren ve durma konularında yaklaşık 5 saat pratik yapmış kişilerdir. Bu seviyedeki öğrenci...

Sürüş seviyem;Biraz sürüş deneyimi olmuş acemi üstü

Novice öğrencisi (bu bağlamda direksiyon eğitimi verilecek öğrenci), daha önce bir öğretmenle birlikte yaklaşık 5-10 saat sürüş eğitimi almış kişidir.Novice direksiyon eğitimi, usta sürücü eğitmeni ekseninde, birebir öğrenci odaklı 5 gün 25 saatlik bir özel direksiyon eğitiminden oluşmaktadır. Bu gurupta olup, özel direksiyon dersi almak isteyenler,5 gün-25 saatlik teorik ve...

Sürüş seviyem; Orta seviyede sürüş deneyimi olmuş, acemi

Intermediate özel direksiyon dersi öğrencisi daha önce 10-15 saat sürüş dersi almış kişilerdir.Intermediate direksiyon dersi, usta sürücü eğitmeni ekseninde, birebir öğrenci odaklı 5 gün 20 saatlik bir direksiyon eğitiminden oluşmaktadır.Bu gurupta olup, direksiyon dersi almak isteyenler, 5 gün-20 saatlik teorik ve pratik direksiyon dersi uygulaması ile ihtiyaçları olan tüm sürüş...

Sürüş seviyem; Sürüş deneyimli ama acemi

Experienced (Deneyimli) direksiyon eğitimi daha önce yaklaşık 20 saat sürüş dersi almış öğrencilere yöneliktir. Deneyimli öğrenciler şimdiye dek orta dereceli trafikte araba kullanmış ve doğru karar vermeyi gerektiren durumlarla karşı karşıya kalmış kişilerdir. Öğrenciler birkaç kez tatbik edilmiş manevralarla iyi araç kontrolü sağlamaktadır. Trafik ışıkları, tehlike algıları ve trafik işaretleri...

Sürüş seviyem; Trafiğe çıkma korkuları olanlar

İleri seviyedeki öğrenciler daha önce yaklaşık 25 saatlik sürüş dersi almıştır.İleri seviye özel direksiyon eğitimi öğrencileri iyi araç kontrolü sağlayan ve orta dereceli trafikte sorunsuzca araç kullanmış kişilerdir. Kimin öncelik sahibi olduğu konusunda önceden plan yapar ve bağımsız karar verme becerisi gelişmiştir. Manevralar konusunda hayli pratik yapmıştır. Trafik işaretleri, trafik...

Kartal otomatik vites direksiyon dersi-TSBM

Kartal otomatik vites direksiyon dersi-TSBM

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak iki pedallı, yani otomatik vitesli bir araçla ders alma imkanı kurumuzda mevcuttur. Otomatik vitesli bir araçla direksiyon dersi alma talebiniz ile birlikte, sürüş eğitmenlerimiz size en kısa zamanda bir sürüş dersi programı dahilinde, kademeli olarak tecrübe etmeniz gereken bütün otomatik araç sürüş becerilerini tatbik etme olanağı sağlayacak,...
17 Oca, 2015 kategori: MAKALELER
Özel direksiyon dersi

Özel direksiyon dersi

Temel sürüş becerileri merkezi olarak özel direksiyon dersleriyle; Yeni sürücülere öğrenme sürecinde, usta direksiyon eğitmenlerimiz eşliğinde, etkili direksiyon eğitimi yöntem-leriyle, daha fazla sürüş deneyimi kazanmalarına, sürüş becerileri edinmelerine ve daha güvenli sürücüler haline gelmelerine yar-dımcı olmayı amaçlamaktayız. Direksiyon dersleri sayesinde; Güvenli araç kullanma beceri-lerinin yanı sıra, trafik kurallarına ilişkin pratik bilgilerde edineceksiniz. Trafik kuralları karayollarında trafik akışının güvenli ve hızlı olmasının temelini...
Direksiyon dersi Bakırköy otomatik vites

Direksiyon dersi Bakırköy otomatik vites

Sürücü belgenizi yeni almış, tecrübesiz bir sürücü ya da yakın çevrenizde araç kullanan kişileri model alarak kendinize göre bir sürüş modeli geliştirmiş bir sürücü olabilirsiniz. Ancak sürücü belgenizi almanıza aracı olan eğitim kurumunun vermiş olduğu sürücü eğitiminin yeterliliği konusu, model almış olduğunuz kişilerin sürüş becerileri ve sürücü tutumları konusunda ne derece doğru ya da olumlu...

DİREKSİYON DERSİ TV ARAMA

DİREKSİYON DERSİ TV PANO

 • direksiyon dersleri
 • özel direksiyon dersleri
 • bayan hocadan direksiyon dersleri
 • otomatik vites direksiyon dersleri
 • direksiyon kursu istanbul

SÜRÜŞ DERSİ GENEL

 • trafik bilgisi dersler

 • cevre bilgisi ders notları

 • temel ilkyardım bilgisi

 • temel motor bilgisi

 • direksiyon dersi, güvenli sürüş ipuçları

 • baya sürücüler için kişisel güvenlik

 • hayat kurtaran trafik kuralları

 • kaza yerinde ilk yardım uygulaması kaza anaında alınması gereken tedbirler

 • trafikte tehlike algısı

 • sürüş sitresi agresif sürüş olumlu sürücü

 • direksiyon dersi, sürüş ergonomisi

 • ecodrive ekonomik sürüs ipuclari

 • bayan direksiyon eğitmeni bayan direksiyon hocası

 • direksiyon dersi tv

 • motorlu taşıtlar sürücü adayı sınavları

 • güncel trafik cezaları

DİREKSİYON DERSİ TV VİDEOLAR

DİREKSİYON DERSİ HİZMET BÖLG.

İSTANBUL

ADANA

KAYSERİ

EDİRNE

AYDIN

ANKARA

İZMİT

KONYA

SAKARYA

MUĞLA

İZMİR

MERSİN

MALATYA

TOKAT

GAZİANTEP

BURSA

ESKİŞEHİR

BALIKESİR

SİVAS

KIRIKKALE

ANTALYA

SAMSUN

TEKİRDAĞ

TRABZON

YOZGAT

TSBM’ de EĞİTMEN OLMAK